Redesign interiéru casina Grand Golden Queen

Rád bych Vám představil jeden z mých hlavních projektů roku 2018. Jednalo se o redesign casina Grand v Hradci Králové, nově casino Golden Queen.


První návštěva na místě se konala počátkem roku, a i když zadání znělo „jen“ změna barevnosti do korporátního designu casin Golden Queen, hned jsem věděl, že to nebude tak jednoduché. První návrhy redesignu interiéru jsem se rozhodl udělat změnou barevnosti na fotografiích. Díky velkému množství detailů, a potřebě řešit i dispozice zázemí, vstupu, rozmístění automatů a stolů na živou hru, se ukázalo nezbytné celý prostor řádně zaměřit, vytvořit 2D půdorys a následně 3D vizualizace. Práce na projektu bylo mnoho, jednotlivé návrhy se několikrát měnily, ladily se detaily až jsme dospěli k finálnímu návrhu celého interiéru casina. Změnou prošel vstup i vstupní foyer, v hlavním prostoru se přesunul bar, vytvořily se předstěny na rozšíření místa pro automaty, zvětšilo se pódium, na kterém je umístěn finálový pokerový stůl. Samozřejmostí byla změna barevnosti výmalby i tapet, nové koberce, úprava osvětlení a elektroinstalací.


Redesign interiéru se velmi povedl, nyní působí elegantně a luxusně což mohou posoudit všichni, kteří se účastní České pokerové tour, která zde našla jednu se svých zastávek.

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.