Podkrovní interiér

Byl jsem osloven ohledně návrhu obývacího prostoru s kuchyní v podkrovní přístavbě rodinného domu.

Celý prostor byl již ve fázi realizace přestavby, takže moc dispozičních změn nebylo možných. Museli jsme počítat s nově vznikajícími zdmi a členěním interiéru. Pozice kuchyňské linky byla daná, dispozice obývacího pokoje a jídelny byla součástí zadání.

Po prvotním setkání a zaměření jsme si s klienty vyspecifikovali požadavky na materiály a barevnost. Na základě těchto požadavků jsem vytvořil první 3D návrhy, které byly kladně přijaty a následné změny byly již jen dílčí. Řešilo se uspořádání vysokých kuchyňských skříní a úložného prostoru, výběr úchytek, materiály ze kterých bude kuchyňská linka a ostatní nábytek vyrobeny, včetně barevných variant. Také jsme museli vyřešit osvětlení kuchyňské linky pod šikminou stropu. Nakonec jsme zvolili LED osvětlení v liště nad obkladem kuchyně, které se po realizaci osvědčilo jako velmi funkční.

Jelikož spolupráce s klientem proběhla na velmi příjemné bázi, byl mi zadám i design dětského pokoje, který můžete vidět v galerii.

Realizace kuchyně a ostatních prostorů se díky šikovným truhlářům povedla na výbornou a interiér je již nyní plně obýván. 

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.