Jak pracuji

Oživte svůj prostor a objevte jedinečný půvab díky interiérovému designu – kde každý detail vypráví příběh elegance a pohodlí. Vaše vize, naše umění, váš domov.

Jednotlivé fáze návrhu interiéru, aneb co může klient od naší spolupráce očekávat…

FAQ

 • Na domluvené schůzce vyspecifikujeme zadání, které budu zpracovávat. Toto zadání většinou obsahuje rozsah návrhu interiéru (co se bude navrhovat, vše nové, nebo redesign), požadavky klienta (funkční, materiálové, barevnostní), jaké služby klient očekává (pouze dispoziční řešení, návrh interiéru ve 3D nebo dotažení návrhu do úspěšné realizace), probereme rozpočet.

 • Je to navázání spolupráce!

 • Pokud není interiér ve fázi projektu, je nejlepší setkání uskutečnit přímo v daném prostoru. Ale samozřejmě se nad půdorysy dá setkat i jinde (kancelář, restaurace atd…) a interiér navštívit až po navázání kontaktu a spolupráce.

 • Na základě zadání vytvořím půdorysné rozvržení zařizovacích prvků, které slouží jako podklad pro vytvoření 3D návrhu daného interiéru.

 • Dispoziční řešení s materiálovou a barevnostní skladbou může být konečnou verzí návrhu, pokud klient 3D návrhy nepotřebuje a stačí mu dispozice interiéru a poradenství s výběrem materiálů, barev atd.

 • 3D vizualizace vytvářím v co možná nejvěrnější podobě s realitou. Tím klient získává velmi dobrou představu, jak bude jeto budoucí interiér vypadat. Díky věrnému zobrazení návrhů se ve vizualizacích dají vyladit detaily, o kterých klient není úplně přesvědčen, nebo například chce vyzkoušet odvážnější barevné řešení.

 • Věrnost vizualizací je velkou přidanou hodnotou, protože klient dopředu vidí výsledek nového vzhledu interiéru a před vlastní investicí do přestavby může měnit a zkoušet, až je plně se vzhledem interiéru spokojený.

 • Nábytkové zařízení použité v návrzích může být vybráno z nabídky prodejců nábytku nebo může být navrženo na míru. Pokud se dohodneme na nábytku na míru, vytvořím výkresy, které budou podkladem k nacenění a výrobě nábytku od truhlářů.

 • Pokud si klient neví s realizací rady, mohu mu doporučit firmy, které návrh zrealizují. Od stavebních prací, přes výrobu nábytku až po textilní dekorace. Na samotnou rekonstrukci mohu dohlížet, být u jednání se subdodavateli apod.

 • Cena za návrh interiéru se odvíjí od času, který na návrhu budu trávit, nebo od rozsahu návrhu. Hodinovou sazbu při poradenství, nebo hodinově určené práce si účtuji 800 Kč/hod. Když se domluvíme na rozsahu práce, metr čtvereční navrhované plochy cením na 600 Kč.

 • Jako je každý interiér jiný a je třeba k němu přistupovat individuálně, tak i ceny jsou individuální a lze je přizpůsobit zadání!

Kontaktujte mě

Design interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě.
Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.