Podkrovní ateliér II

Když už byl prostor celý vymodelován a rendrován, byla by škoda nepřidat zařizovací předměty a nevyzkoušet, jak by mohl ateliér vypadat zařízený.

To byl vlastně i cíl realitní kanceláře. K celkovému zařízení ateliéru samozřejmě nesmí chybět ani možná úprava stěn, osvětlení celého prostoru, praktické rozšíření kuchyně o barové sezení a celkové materiálové sladění.

Boční stěny ateliéru jsem navrhl v betonové stěrce, která koresponduje s reflektorovým osvětlením. To nejen umocňuje ráz ateliéru, ale řeší i problematické zavěšení svítidel na šikmý strop v místě schodiště. V ložnici byl požadován krb, který jsem zapracoval do předstěny v nice, ale místo šatní skříně, která měla být vedle vstupu do ložnice jsem raději navrhl praktičtější šatnu.

Celé ložnici dominuje překrásná tapeta a textilie z kolekce Desire od Jessica Zoob.

Co vy na to, líbí se???

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.