Podkrovní ateliér

Byl jsem přes Davida Tůmu a jeho TUZE projekt osloven realitní kanceláří zda bych byl schopen vytvořit vizualizace nového vzhledu podkrovního ateliéru v ulici NA Střelnici v Praze Karlíně, který by se měl na podzim tohoto roku rekonstruovat. David, který celou rekonstrukci projektuje, mi ukázal výkresy, vysvětlil novou podobu ateliéru a já řekl ano, to nebude problém :-).

Mé nadšení z lehké práce trochu zvadlo ve chvíli, kdy jsme se do prostorů přišli podívat. Hlavní část ateliéru rozdělená do třech místností, zbylé místnosti teprve vzniknou až po rekonstrukci střechy. A hlavně zkosené stropy v různých úrovních. Hned mi bylo jasné, že to bude ve 3D trochu boj. Nakonec šla práce dobře od ruky a to i díky dobře zpracovaným výkresům od TUZE projekt.

Výsledkem jsou vizualizace finálního vzhledu obytného ateliéru s pracovnou a ložnicí (ostatní místnosti jsem nevizualizoval).

Zde jsou fotografie stávajícího stavu a vizualizace prostor po rekonstrukci

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.