Modrá je dobrá

Nový interiér se rodí v novostavbě na pražském Proseku. Ke stávající kuchyni s jídelním stolem bylo třeba navrhnout nábytek do obývací části pokoje, knihovnu, konferenční stolek a hlavně vše barevně sladit dohromady.

Požadavek byl upravit strop podhledem s nepřímým osvětlením, barvy stěn, změnit ořechové dveře na bílé a pokud možno zapracovat tyrkysovou barvu. Po několika testovacích verzích vznikla finální podoba interiéru.

Nábytek v lesklém bílém a tyrkysovém laku, doplněno matným lakem v světle šedohnědé, která koresponduje se sedací soupravou.

Na stěnách je navržena betonová stěrka, místo obrazů 3D obklady Hexacube od firmy Cemento, strop bude snížený a doplněný led osvětlením.

Už teď se těším na realizaci, která se pomalu připravuje ke spuštění.

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.