Odpočinková místnost

Proměna místnosti pro odpočinek v kancelářském komplexu v hezčí a milejší prostor byl můj právě dokončený úkol. V současné době je místnost využívána především jako telefonní budka, místnost pro snědení svačiny, k chvilkovému odpočinku, či výuce angličtiny, ale působí spíše jako skládek. Není moc útulná.

Jelikož je místnost opravdu malá, rozhodl jsem se nejít cestou prvoplánovité extravagance, která zaujme v návrzích, ale cestou pohodlí, útulnosti a jednoduchosti.
Místnost jsem ladil s okenními rámy do modrých barev a nosným prvkem je dřevěný rastr na stěnách v bělavém dekoru, který stěny rozčlení, ale nesebere prostor. Výklenek zaplňuje odpočinkové sezení (s úložným místem ve spodní části), v prostoru stolky pro stolování, nebo již zmíněnou angličtinu.

Návrh se zadavateli líbí, splnil přesně zadání a tím i očekávání. Teď už jen čekat na návrhy od ostatních designérů a věřit ve vítězství :-)

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.