Design interiéru garsonky na Praze 9

Jedním z mých posledních projektů byl design malého bytu, garsonky, která vznikne po rekonstrukci bytového domu v Praze 9 v Chlumčanského ulici. 

Byt je malý, skádá se z vstupní chodby s úkložným prostorem, koupelny, hlavního obytného prostoru s kuchyní, jidelnou a obývacím pokojem. Ten díky rozkladací sedací soupravě slouží i jako ložnice. Z obývycího pokoje vedou schody na střešní terasu, která má půdoryskou plochu o velikosti celého bytu a poskytuje výhled do okolí.

Jelikož jde vlastně o garsonku, snažil jsem se kuchyň a obývací část interiéru maximálně propojit a zároveň jídelním místem i oddělit. Nechtěl jsem v malém interiéru tvořit nové, i třeba průsvitné, příčky. Jídelní stůl jsem oddělil od obývací části nízkou příčkou, která zároveň tvoří záda k rozkládací sedací soupravě. Skříňy kuchyně přecházejí ve skříňky na ukládání běžných věcí a opticky na ně navavuje úložný prostor v TV sestavě. 

Barevnostně jde o klidný interiér, který by mohl oslovit širokou veřejnost, ale zároveň i vzhledově atraktivní. Doufám, že i vám se líbí :-)

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.