Redesign obývacího pokoje

Zhruba před půl rokem jsem byl osloven ohledně redesignu obývacího pokoje na pražském Proseku. Zadání bylo jasné, chceme změnu, musí se vejít vše co tu nyní je (sedací souprava, piáno, harfa, domácí pracovna, audio video, akvárko, jídelní kout) a musí to být hezké, příjemné, teplé.

No, lepší zadání jsem si nemohl přát. Komunikace s klientem byla velmi dobrá, dohodli jsme se na změně dispozice obývacího pokoje, jiné barevnosti, nábytkovém vybavení a osvětlení. Nic extra drahého, ale funkčního a pěkného.

Návrhy byly bez větších změn rychle odsouhlasené, realizace proběhla hladce a dnes jsem se byl podívat na výsledek. Změna veliká. Vše má své místo (ještě je třeba nainstalovat akvárko), obývací pokoj působí moc příjemně a klidně, klienti jsou spokojení.

Takováto realizace vždy potěší.

Kontaktujte mě

Dizajn interiéru je proces, který vyžaduje kreativitu, plánování a pozornost k detailům. Je to investice do vašeho pohodlí a spokojenosti v každodenním životě. Nebojte se experimentovat a spolupracovat s profesionály, pokud potřebujete pomoc při přetváření svého domova na místo, které vás bude inspirovat a těšit každý den.