Redesign interiéru casina Golden Queen

Redesign interiéru casina Grand Golden Queen

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rád bych Vám představil jeden z mých hlavních projektů roku 2018. Jednalo se o redesign casina Grand v Hradci Králové, nově casino Golden Queen.


První návštěva na místě se konala počátkem roku, a i když zadání znělo "jen" změna barevnosti do korporátního designu casin Golden Queen, hned jsem věděl, že to nebude tak jednoduché. První návrhy redesignu interiéru jsem se rozhodl udělat změnou barevnosti na fotografiích. Díky velkému množství detailů, a potřebě řešit i dispozice zázemí, vstupu, rozmístění automatů a stolů na živou hru, se ukázalo nezbytné celý prostor řádně zaměřit, vytvořit 2D půdorys a následně 3D vizualizace. Práce na projektu bylo mnoho, jednotlivé návrhy se několikrát měnily, ladily se detaily až jsme dospěli k finálnímu návrhu celého interiéru casina. Změnou prošel vstup i vstupní foyer, v hlavním prostoru se přesunul bar, vytvořily se předstěny na rozšíření místa pro automaty, zvětšilo se pódium, na kterém je umístěn finálový pokerový stůl. Samozřejmostí byla změna barevnosti výmalby i tapet, nové koberce, úprava osvětlení a elektroinstalací.


Redesign interiéru se velmi povedl, nyní působí elegantně a luxusně což mohou posoudit všichni, kteří se účastní České pokerové tour, která zde našla jednu se svých zastávek.

 

Design garsonka

Obývací pokoj s jídelnou

Návrh obývací stěny a jídelního koutu slunného bytu ve Stodůlkách. Read More
Design garsonka

Podkrovní interiér

Byl jsem osloven ohledně návrhu obývacího prostoru s kuchyní v podkrovní přístavbě rodinného domu. Read More
Redesign interiéru casina Golden Queen

Redesign interiéru casina Grand Golden Queen

Rád bych Vám představil jeden z mých hlavních projektů roku 2018. Jednalo se o redesign casina Grand v Hradci Králové, Read More
Design garsonka

Malý a musí tam být vše - realizace

Uběhl rok od prvních návrhů malého bytu a přes radikální změny návrhu jsme se dostali k finální realizaci. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Návrh interiérového designu od vizualizace až po realizaci.
Aleš ART, Praha, Ing. Aleš Rejman, +420 605 513 319,
2017 © www.ales-art.cz